Vlastníte svůj podnik?

Pokud se řadíte k podnikatelům provozujícím třeba nějakou diskotéku, bar nebo jiný podnik, i pro Vás máme speciální nabídku, kterou jistě oceníte. Posilte Vaše podnikání a zkuste přidat něco navíc, co může oslovit Vaše klienty či zaměstnance. Nabízíme Vám naše unikátní výrobky ve velkoobchodním prodeji anebo dokonce do komisního prodeje. Jaké mám výhody? Nevíte, co […]

Pokud se řadíte k podnikatelům provozujícím třeba nějakou diskotéku, bar nebo jiný podnik, i pro Vás máme speciální nabídku, kterou jistě oceníte. Posilte Vaše podnikání a zkuste přidat něco navíc, co může oslovit Vaše klienty či zaměstnance. Nabízíme Vám naše unikátní výrobky ve velkoobchodním prodeji anebo dokonce do komisního prodeje.

Jaké mám výhody?

Nevíte, co to znamená a jaké pro Vás z tohoto plynou výhody? Naše unikátní poppers y z celého světa Vám můžeme nabídnout za skvělé snížené ceny. Odebírejte ve větším množství a využijte množstevní slevy pro Vaše odběry. Nebo možná pro Vás bude vhodnější komisní prodej. Neplaťte, když nevíte jestli prodáte. Dáme Vám zboží v komisi a platíte až za prodané kusy. Tolik výhod najednou Vám jen tak někdo nenabídne. Neváhejte s námi spolupracovat.