Seznamte se se svou věštbou

http://www.horoskopnik.cz/vestkyne-marie/ Jsou lidé, kteří o Vás říkají, že jste se narodil pod šťastnou hvězdou. A proč ne, může to tak být. A potom jsou také Ti, kteří o Vás tvrdí, že máte šťastnou ruku. Tak to už Vám přijde trochu přitažené za vlasy, jak může být „ruka šťastná“? To přece hlava nebere. No, a úplně […]

http://www.horoskopnik.cz/vestkyne-marie/

Jsou lidé, kteří o Vás říkají, že jste se narodil pod šťastnou hvězdou. A proč ne, může to tak být. A potom jsou také Ti, kteří o Vás tvrdí, že máte šťastnou ruku. Tak to už Vám přijde trochu přitažené za vlasy, jak může být „ruka šťastná“? To přece hlava nebere. No, a úplně scestné tvrzení je, že Vám paní z trafiky za úplatu podstrkuje ty pravé výherní losy. Už tušíte, co se lidé z Vašeho okolí snaží si vysvětlit? To, že v loterii pravidelně vyhráváte!

A nechte si vést ruku

A Vy jste jim přitom už několikrát radil, jak na to. A oni, místo, aby Vás poslechli, si vždycky jen poklepou na čelo a myslí si, že si z nich tropíte legraci. Tak ať, mají, co chtějí. Komu není rady, tomu nemůže být ani pomoci. Vy se dál budete rozhodovat podle hvězd a oni, místo, aby se seznámili se svým horoskopem na březen, budou mít i nadále smůlu.