S námi si příjemně odpočinete

Snažíme se poskytovat služby prvotřídní kvality, proto jsme taky zavedli možnost obrátit se na nás v průběhu celých 24 hodin. Dovolená s námi umožňuje skloubit aktivní dovolenou s pasivní. Získali jsme ochrannou známku za slogan „Dovolená hezky česky“. Jsme připraveni svým zákazníkům kdykoliv poradit i pomoci. Naše chaty a chalupy k pronajmutí vás očekávají po […]

Snažíme se poskytovat služby prvotřídní kvality, proto jsme taky zavedli možnost obrátit se na nás v průběhu celých 24 hodin. Dovolená s námi umožňuje skloubit aktivní dovolenou s pasivní. Získali jsme ochrannou známku za slogan „Dovolená hezky česky“. Jsme připraveni svým zákazníkům kdykoliv poradit i pomoci. Naše chaty a chalupy k pronajmutí vás očekávají po celé České i Slovenské republice.

Skvělé prázdniny u našich vodních nádrží

Věnujete se vodních sportům? Navštivte nás a my vám navrhneme, kam bude nejlepší vyrazit na prázdniny. Určitě se najde místo, kde se budete moci věnovat kanoistice či veslování. Rádi vám s výběrem takové lokality pomůžeme. I pro vás připravíme chaty a chalupy k pronajmutí. Přijměte pozvání k nám a určitě se dohodneme.