Regály

Existuje mnoho zákonných norem a předpisů, týkajících se bezpečného uskladnění zboží a ochrany zdraví při manipulaci s ním. Proto je velmi důležité vybrat si policové , které zaručují kvalitu použitých materiálů a spojovacích prvků, vysokou stabilitu a naprostou bezpečnost při jejich používání. Naše regály mají nosnost polic od padesáti do šesti set kilogramů, takže v […]

Existuje mnoho zákonných norem a předpisů, týkajících se bezpečného uskladnění zboží a ochrany zdraví při manipulaci s ním. Proto je velmi důležité vybrat si policové , které zaručují kvalitu použitých materiálů a spojovacích prvků, vysokou stabilitu a naprostou bezpečnost při jejich používání.

Naše regály mají nosnost polic od padesáti do šesti set kilogramů, takže v nich bez obav můžete skladovat cokoliv, ať už ve výrobních prostorách, skladech, obchodech, kancelářích nebo v domácích dílnách a spižírnách. Nabízíme regály plastové, dřevěné, kovové, nerezové, pojízdné i specifické úložné systémy na jeden druh zboží, jako jsou pneumatiky, šanony, profilový materiál.

Doprava a záruka

Protože nabízíme vysoce kvalitní zboží, můžeme si dovolit poskytnout na ně sedmiletou záruku. Vybrané zboží k vám dopravíme zdarma.