Rande na několik způsobů

Jak si najít holku v dnešní době nemusí pro muže být příliš náročný úkol. Možností je totiž spousta, a to od internetu přes osobní seznámení. Pokud dáváte přednost kontaktu z očí do očí, můžete svou budoucí partnerku potkat třeba na ulici, kde se ji odvážíte oslovit. Pokud však patříte mezi ty stydlivější, hledejte svou životní lásku třeba […]

Jak si najít holku v dnešní době nemusí pro muže být příliš náročný úkol. Možností je totiž spousta, a to od internetu přes osobní seznámení. Pokud dáváte přednost kontaktu z očí do očí, můžete svou budoucí partnerku potkat třeba na ulici, kde se ji odvážíte oslovit. Pokud však patříte mezi ty stydlivější, hledejte svou životní lásku třeba prostřednictvím internetové seznamky. Způsobů seznámení je skutečně více než dost!

Nebojte se prvního oslovení

Už dlouhou dobu potkáváte milou slečnu ve Vaší ulici či ve škole a rád byste ji pozval na večeři, ale jste ostýchavý a bojíte se, že by Vám dala košem? Není nic jednoduššího než zkusit ji oslovit. Risk je zisk, avšak Vy nemůžete nic ztratit, ale pouze získat! Později toho určitě nebudete litovat!