Nekonečný výběr

Poptáváte kvalitní, ručně vyrobené a hlavně originální snubní prsteny? Potom neváhejte a obraťte se na náš internetový obchod Korbička šperky. Prohlédněte si naší nabídku, kde najdete různé typy co běžné vyrábíme. Není to však konečný výběr, je to spíš ukázka, inspirace. My jsme schopni šperky přizpůsobit vašim požadavkům, ať už jsou jakékoliv. Pomocí 3D programu […]

Poptáváte kvalitní, ručně vyrobené a hlavně originální snubní prsteny? Potom neváhejte a obraťte se na náš internetový obchod Korbička šperky. Prohlédněte si naší nabídku, kde najdete různé typy co běžné vyrábíme. Není to však konečný výběr, je to spíš ukázka, inspirace. My jsme schopni šperky přizpůsobit vašim požadavkům, ať už jsou jakékoliv. Pomocí 3D programu vám vypracujeme podle vašeho požadavku návrh, který budeme tak dlouho upravovat, až bude přesně podle vašich představ.

Odborné rady

Ke všem našim šperkům vám navíc zaručujeme ten nejlepší záruční i pozáruční servis. A také odborné rady. Využijte našich dlouholetých zkušeností na trhu a nebojte se zeptat na cokoliv. Využít k tomu můžete náš formulář. Také nám můžete napsat email nebo nám zatelefonovat.