Kvalitní poštovní schránka chrání vaší korespondenci

Možná si řeknete, proč investovat do této jednoduché skříňky, když si můžete pověsit na vstupní bránu třeba plastovou lahev a vyříznout do ní z jedné strany otvor? Stačí si tento způsob jen představit a už víte, že by takové řešení zcela narušilo váš prostor, design i úroveň. Od toho jsou přece mnohem estetičtější a praktičtější […]

Možná si řeknete, proč investovat do této jednoduché skříňky, když si můžete pověsit na vstupní bránu třeba plastovou lahev a vyříznout do ní z jedné strany otvor? Stačí si tento způsob jen představit a už víte, že by takové řešení zcela narušilo váš prostor, design i úroveň. Od toho jsou přece mnohem estetičtější a praktičtější řešení, které kromě toho, že působí mnohem komfortněji, chrání i vaší listovní zásilky a tisk. Nikdo z vašich sousedů ani kolemjdoucích nebude vědět, jaké psaní jste zrovna dostali, takže ochráníte i svoje soukromí a listovní tajemství.

Pověste si jí, kam jen chcete

Když se řekne poštovní schránka, nečekejte pouze jednu možnost, jakou si můžete dopřát. V případě, že vás zaujme samostatná varianta, tak ta je vhodná spíš do vnitřních prostor, co ocení hlavně majitelé bytů v paneláku, či v bytovém domě. Pro domy vás zaujmou rovnou sestavy, které nemusí zrovna viset na vašem plotě, ale být do něj třeba zabudované, pokud mají pevný základ. Stejně tak skvěle zapadnou i přímo do zdi domu, či do dveří.