Krásný pobyt za málo peněz

Oprava domu Vás stála hodně financí a obáváte se, že Vám letos nezůstanou peníze na zaslouženou dovolenou? Vždyť nemusíte každý rok jezdit na luxusní pobyt u moře, stačí, když zavítáte do Libereckého kraje. Za navštívení rozhodně stojí Máchovo jezero, které je dominantou tohoto kraje. Ubytování Vám zajistíme v příjemné chatové osadě Elite a nebojte se, […]

Oprava domu Vás stála hodně financí a obáváte se, že Vám letos nezůstanou peníze na zaslouženou dovolenou? Vždyť nemusíte každý rok jezdit na luxusní pobyt u moře, stačí, když zavítáte do Libereckého kraje. Za navštívení rozhodně stojí Máchovo jezero, které je dominantou tohoto kraje. Ubytování Vám zajistíme v příjemné chatové osadě Elite a nebojte se, ceny jsou opravdu přijatelné.

Hrady a zámky jsou Vám na dosah

Máchův kraj je kouzelný pro všechny věkové kategorie. Návštěvu si užijí jak rodiny s dětmi, tak mladé páry, parta přátel i žáci ze školních výletů a letních táborů. Dovolenou s partnerem tráví každý trošku jinak, někdo si zvolí výlet na kole s návštěvou hradu či zámku, jiný si jede raději zadovádět do aquaparku. V této destinaci si na své přijde každý, přijeďte k nám i Vy!