Jak vybrat pozemek?

V první řadě je potřeba mít na mysli, že výběr pozemku se odráží od Vašich představ. Proto je dobré o nich vědět. Napište si je na papír a v průběhu čtrnácti dnů na něj pište další poznámky, které Vás nenapadly hned. A nedivte se, že jste si nakonec vzpomněli i na věci, které by […]

V první řadě je potřeba mít na mysli, že výběr pozemku se odráží od Vašich představ. Proto je dobré o nich vědět. Napište si je na papír a v průběhu čtrnácti dnů na něj pište další poznámky, které Vás nenapadly hned. A nedivte se, že jste si nakonec vzpomněli i na věci, které by Vás hned nenapadly, či Vám nedošli. Výběr pozemku je proces a proces musí být v pořádku už na samém počátku.

Máte sepsáno?

Paráda. Tak teď je potřeba postupovat podle Vašich požadavků. Co v případě, že se objeví problémy? Nehledat nový pozemek, ale hledat nové řešení. Uvedu takový malý příklad. Budete chtít například pozemek, který je ve svahu, což se může zdát jako nevýhoda, ale lze vyřešit tím, že ho necháte zarovnat. S odvozem zeminy Vám poradí likvidace odpadu Praha.