Garantujeme špičkovou kvalitu našich služeb

Můžeme vám pomoci, kdykoliv to bude vaše vozidlo potřebovat. Je nutné myslet i na to, že každé by měl alespoň před delší cestou nebo cestou do zahraničí prohlédnout odborník. V našem Audi servise vše provedeme. Máme i špičkově vybavené autodílny. Stačí, když k nám přijedete a dáme se do toho. Po dobu odstavení vašeho automobilu […]

Můžeme vám pomoci, kdykoliv to bude vaše vozidlo potřebovat. Je nutné myslet i na to, že každé by měl alespoň před delší cestou nebo cestou do zahraničí prohlédnout odborník. V našem Audi servise vše provedeme. Máme i špičkově vybavené autodílny. Stačí, když k nám přijedete a dáme se do toho. Po dobu odstavení vašeho automobilu můžete používat náš náhradní.

Prohlédněte si náš elektronický leták s aktuální nabídkou

Chcete se vypravit do ciziny? Potom určitě byste si měli nechat udělat kontrolu svého automobilu. Dozvíte se, jak na tom je. Po jejím ukončení se můžete bezpečeně vydat na cesty. Budete tak mít jistotu, že vám s ním cestou nevzniknou žádné problémy. Všechny případné závady co nejrychleji odstraníme. Pokud budete mít o naše služby zájem, kontaktujte nás.