Elegantní doplněk vašeho interiéru

Pokud hledáte dokonalý doplněk podkrovního bytu, který vám dodá světlo, ušetří starosti i peníze a pomůže dotvořit atmosféru vašeho domova. Se střešními okny se vám toho dostane a ještě mnoho dalšího. Ať se rozhodnete pro dřevěnou nebo plastovou variantu tohoto výrobku, budete si moci užít tepelné izolace, vodotěsnosti, tvrzených skel a poskytují také úžasné […]

Pokud hledáte dokonalý doplněk podkrovního bytu, který vám dodá světlo, ušetří starosti i peníze a pomůže dotvořit atmosféru vašeho domova. Se střešními okny se vám toho dostane a ještě mnoho dalšího. Ať se rozhodnete pro dřevěnou nebo plastovou variantu tohoto výrobku, budete si moci užít tepelné izolace, vodotěsnosti, tvrzených skel a poskytují také úžasné izolační vlastnosti, které zabrání kondenzaci, která se běžně tvoří teplotním rozdílem a produkuje vodu, která kape na podlahu a následně ji ničí. To se vám ovšem s naším produktem rozhodně nestane.

Spolehlivý a srozumitelný návod k montáži

Jsme si vědomi toho, že instalace oken a jejich lemování, které si musíte také pořídit, není vůbec jednoduché. Proto jsme připravili detailní papírový a video návod, které vás provedou montáží krok za krokem a díky nim si svůj produkt namontujete správně a budete si ho moci užívat skutečně brzy. I když se rozhodnete pro montáž svépomocí, budete si stále moci užívat výhody záruky na 10 let, kterou poskytujeme při investici do tohoto úžasného výrobku, který vám bude sloužit celá léta.