Cesta mnohem lépe ubíhá

Se správnou hudbou člověku cesta vždy mnohem lépe a rychleji uteče. Do práce to totiž z domova nemáte zrovna kousek a tak i přesto, že dojíždíte automobilem, vám cesta trvá téměř šedesát minut, což není úplně málo. Šedesát minut tam a šedesát minut nazpět, a to nemluvíte o situaci, kdy na silnici dojde k […]

Se správnou hudbou člověku cesta vždy mnohem lépe a rychleji uteče. Do práce to totiž z domova nemáte zrovna kousek a tak i přesto, že dojíždíte automobilem, vám cesta trvá téměř šedesát minut, což není úplně málo. Šedesát minut tam a šedesát minut nazpět, a to nemluvíte o situaci, kdy na silnici dojde k nějaké dopravní nehodě anebo se provoz zbrzdí z jiného důvodu. Vaše rekordní doba strávená na cestě se tak jednou vyšplhala až na čtyři hodiny, to byla tedy katastrofa, skoro jste si říkal, že kdybyste raději zůstal ve firmě přes noc, tak byste udělal lépe.

Když máte dobrého společníka

Kdyby vám tenkrát nehrálo k poslechu rádio Blaník, tak nevíte, co byste celou tu dobu dělal. Díky rozhlasové stanici vám ten čas alespoň slušně ubíhal občas jste si pro uklidnění i zabroukal nějaký ten známý hit. Máte totiž rád, když na rádiu hrají písničky, které znáte. K takovým se člověk může sám také přidat a hned je mu veseleji. A je úplně jedno, že nejste žádný velký zpěvák a zpíváte falešně, v kabině vašeho auta to nikomu nemůže vadit.