Čas právě uzrál!

A tahle deviza se rozhodně vyplatí! Čas na vlastní sebereflexi uzrál, pojďte do toho s námi! Lednoví zrozenci jsou pod vládou zemského živlu. Stojí tedy pevně nohama na zemi a nejsou to žádní vizionářští snílci jako znamení vzdušná. Touží, aby je lidé uznávali a respektovali, aby byli váženými občany a měli v životě úspěch! Bývají […]

A tahle deviza se rozhodně vyplatí! Čas na vlastní sebereflexi uzrál, pojďte do toho s námi! Lednoví zrozenci jsou pod vládou zemského živlu. Stojí tedy pevně nohama na zemi a nejsou to žádní vizionářští snílci jako znamení vzdušná. Touží, aby je lidé uznávali a respektovali, aby byli váženými občany a měli v životě úspěch! Bývají založení pro rodinu a svůj protějšek bezhlavě milují. I když muži se mohou za svého života vícekrát oženit, to nebrání tomu říci o těchto zrozencích, že preferují stálost a věrnost ve vztahu. Pojďte s námi prozkoumat blíže horoskop pro kozoroha !

Jsou to zranitelné bytosti!

Jsou to tak citlivé duše, které nedávají najevo zcela své pocity a emoce, že nemusíte ani poznat, že jste je urazili nebo se jich nějak nepěkně dotkli! Před svým okolím dokonale skrývají své zranitelné nitro!